Hakkımızda

Hakkımızda

POYRAZ MAKINA 2013 yılında istanbulda otomotiv ve imalat sektörünün ihtiyaç duyduğu yedek parça desteğini sağlamak amacıyla kurulmuştur.

Geçen zaman içerisinde müşterilerden gelen talepler doğrultusunda otomotiv sektörü dışında paslanmaz,alüminyum,pirinç sektörünün ihtiyaç duyduğu ara bağlantı ekipmanları ve makina parçaları alanında da istenilen ürünleri üretmeye başlayarak pazardaki farklılığını ortaya koymaktadır.


Firmamız müşteri memnuniyeti esasına dayanarak zamanında ve kaliteli üretimler gerçekleştirme bilinci ve inancı ile iş yaptığımız kurumlarda sağladığımız güvenin büyük bir sermaye olduğunun bilincinde olup bu sermayeyi her gün arttırmak hedefinde'dir.
Gelişime değişime ve yeniliklere açık olan firmamız sektöründe yaşanan gelişmeleri yakından takip ederek kalite güven ve müşteri memnuniyetinden ödün vermeden her geçen gün artan bir heyecanla çalışmalarına ve yatırımlarına devam etmektedir.

Vizyonumuz

Müşteri beklentilerini; ileri teknolojileri ve gelişmeleri sürekli takip ederek, ürün kalitemizi geliştirilmiş çözümlerle karşılayarak ve yapabileceğimizin en iyisini yaparak sektörde takdir edilen kurum olabilmektir.
MisyonumuzYüksek standartlı, hizmet vererek kaliteli ürünler üreten, teknolojik gelişmelerin yakın takipçisi olan, ekonomik çözümler sunan, sürekli büyümeyi hedefleyen, toplumsal ve çevresel değerlerden ödün vermeyen, verimli, karlı ve ülkemize yararlı bir şirket olmaktır.

Kalite Politikamız;

1.    Müşterilerimizin istek ve beklentilerini ‘ilk seferde doğruyu’ yaparak karşılamak.
2.    Personelimizin sürekli eğitimini ve gelişimini sağlayarak performansımızı yükseltmek.
3.    İş süreçlerimizi; sürekli değerlendirip, denetleyerek hatasız üretimi gerçekleştirmek.
4.    Değişen dünya teknolojilerini takip ederek, üretim teknolojilerini kuruluşumuzda gerçekleştirmek için yatırımları sağlayarak sürekli gelişmek.


Ozay TURAN (CEO)